Poszukiwanie wydawcy książki, aby opublikować historię hrabiego Mathieu Nałęcz-Cichockiego, polskiego przywódcy rewolucji w Afryce przeciwko dyktaturom i mafiom globalnym

 

Poszukiwanie wydawcy książki, aby opublikować historię hrabiego Mathieu Nałęcz-Cichockiego, polskiego przywódcy rewolucji w Afryce przeciwko dyktaturom i mafiom globalnym

 

Streszczenie

Hrabia Mateusz Nałęcz-Cichocki, syn najstarszych klanów w Polsce, od wielu lat przewodzi rewolucji afrykańskiej przeciwko najstarszym dyktaturom, takim jak Togo. Jego przygody poprowadzą czytelnika do sypialni dyktatora Togo, który nawet otrzymał Lecha Wałęsę! To fascynująca historia, która pozwoli ci odkryć sieci mafii w USA, Europie, a zwłaszcza we Francji z biznesmenem Vincentem Bolloré, który został właśnie aresztowany przez francuską policję … Kto wie w Polsce, że kawa pić polski pochodzi z Lome?

 

Hrabia Mateusz Nałęcz-Cichocki przewodzi rewolucji w Afryce, ale francuski Prezydent Macron ściga go z ministrem sprawiedliwości, infiltrowanym przez mafię!

 

Hrabia Mateusz Stanisław KazimierzNałęcz-Cichocki urodzony we Francji, przez przypadek, ponieważ matka z domu Lis-Jarnicka urodziła go koło Paryża kilka dni przed mężem Zbigniewa Cichockiego przyłączył się do nich bo wydany przez reżim Polski stalinista.

 

Résultat de recherche d'images pour "mathieu cichocki"

Hrabia Mateusz Nalecz-Cichocki

 

Dziadek Pułkownik Kazimierz Marian Lis-Jarnicki żołnierz pierszej i drugiej wojny światowej, byl główny komisarz drugiego miasta Ukrainy Lwov przed wojną, a następnie starszy « Rotmistrz » oficer kawalerii i szef  départementu  bezpieczeństwa obrębie OW KB Sztabu Generalnym w Armii Oporu AK podczas Powstania Warszawskiego, byl uweziony i uciekł z obozu Stalag w Niemczech i więzienia Pawlak w Warszawie i uciekł do Francji w Paryżu.

We Francji Marian był członkiem Misji Polskiej w Paryżu w 1945 roku, członek Towarzyszy „Polonia”. Został odznaczony Polskim Légion d’Honneur: Srebny Krzyż Virtuti Militari, a także złote i srebne medale zaslugi z mieczami i wieloma innymi nagrodami.

 

https://www.1944.pl/powstancze-biogramy/marian-jarnicki,13149.html

 

Po wojny MarianLis-Jarnicki będzie miał wiele przedsiębiorstw w Paryżu, gdzie zatrudni wujek obecnego prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Będzie również być związane z Baronem Rothschild w latach 70′ i będzie również oficjalnym dostawcą drobiu z Domena Lis-Jarnickich w Viarmes na północ Paryża.

Wnuk Mateusz Nałęcz-Cichocki jest zarówno blogger i Whistleblower uznane kwestie polityki afrykańskich i szybko stał się najbardziej zacięta przeciwnikiem Togo dyktatury jako Szef Togo Oporu.

 

Maria Brzeska-Czarnomska wnuczka Księcia Sanguszki(ukraina) zmarła 08 września 1943 w Warszawie jest matką Marii Czarnomska-Cichocka
Matka Dziadka Stanisława Nałęcz-Cichocki takze Babcia Zofia Grabowska polskiej linii książęcej że Mateusz Nałęcz-Cichocki jest Książęcy linia i jest uzasadniony pretendent do tronu Polski i Ukrainy.

 

https://fr.wikipedia.org/wiki/Famille_Sanguszko

 

Dziś francuski prezydent Macron ze swoimi partnerami we francuskiej mafii nęka hrabiego Mathieu Nałęcz-Cichockiego, aby ukrył działalność kryminalnych sieci finansowych między Afryką, Azją i Francją, pedofilami sieciowymi, kradzieżą handel bronią i sztukami.

 

oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 

Francja nie ma reform ratujących wolnosc i prawo, jak prowadzonych obecnie przez polskiego Prezydenta Dudę i Polskiego rządu dla szacunku każdego obywatela.

Prosimy o pomoc w ratowaniu wolności obywatela Mateusza Nałęcz-Cichockiego, aby Europa nadal żyła!

 

Usługa komunikacyjna oporu w Togo

 

KONTACT do Mateusza Cichockiego

MATCICHOK@yahoo.fr

 

 

 

Résultat de recherche d'images pour "herb nalecz-cichocki"

Publicités

Une réflexion sur “Poszukiwanie wydawcy książki, aby opublikować historię hrabiego Mathieu Nałęcz-Cichockiego, polskiego przywódcy rewolucji w Afryce przeciwko dyktaturom i mafiom globalnym

Laisser un commentaire

Entrez vos coordonnées ci-dessous ou cliquez sur une icône pour vous connecter:

Logo WordPress.com

Vous commentez à l'aide de votre compte WordPress.com. Déconnexion /  Changer )

Photo Google+

Vous commentez à l'aide de votre compte Google+. Déconnexion /  Changer )

Image Twitter

Vous commentez à l'aide de votre compte Twitter. Déconnexion /  Changer )

Photo Facebook

Vous commentez à l'aide de votre compte Facebook. Déconnexion /  Changer )

Connexion à %s